Laura Gazziano
De Verbinding
Psycholoog
Damstraat 38
9000 Gent

Introductie
Momenteel geen wachtlijst.
Laura is psycholoog, yoga- en lichaamstherapeute.
Haar werkwijze is holistisch waarbij ze verschillende psychologische inzichten (o.a. Jungiaans en Gestalt) combineert. Ze gelooft niet in een ‘one-size-fits-all’-benadering. Iedereen is uniek en vraagt om een aanpak die zowel het lichaam als de geest betrekt, een connectie die in onze maatschappij al te vaak vergeten wordt. Naast gesprekstherapie kan je bij haar terecht voor lichaamswerk (Triple Vagal Method - Polyvagaal theorie - en Enrootment Method), Regressietherapie/innerlijke kind werk en yoga/relaxatietechnieken. Meer informatie op mijn website: lauragazziano.be.
In therapie wordt er een veilige omgeving gecreëerd waarin onderdrukte pijn en emoties doorwerkt worden, zodat negatieve denk- en gedragspatronen kunnen worden doorbroken. Hierdoor ontstaat ruimte voor nieuwe, helende patronen om zo dichter bij jouw ware zelf en levensmissie te komen. Het doel is ondersteuning te bieden bij het vinden naar zelfheling.
Laura heeft ervaring met uiteenlopende problematieken (verslaving, ADHD, depressie, angst en OCD, PTSS, burn-out, fibromyalgie, psychose, bipolaire stoornis, persoonlijkheidsstoornissen, piekeren, etc.) gezien haar werkachtergrond in psychiatrische en algemene ziekenhuizen.
Option therapy in English.
optie wandeltherapie en online therapie.
Therapievormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jong volwassenen Volwassenen OuderenBereikbaarheid
Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoer Met parking Dicht bij bushaltePlaats
Psycholoog aan huis Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.) In de therapiepraktijk Psychologische begeleiding via telefoon - gsmConsulttype
Individuele therapie Relatietherapie GroepstherapieTalen
Nederlands Engels FransVisumnummer klinisch psycholoog
Inschrijvingsnummer Psychologencommissie
Werkmomenten
Maandag en dinsdag in privépraktijk De Verbinding (ook 's avonds)
woensdag, donderdag en vrijdag online
Wachtlijst
geen
Prijs voor een consult
65 euro gesprekstherapie
120 euro lichaamssessie
Duur van de sessie
60 minuten gesprekstherapie
120 minuten lichaamssessie
Opleiding
Master in de klinische psychologie (Universiteit Gent)
Registered Yoga Teacher 200hrs (Veda Yogshala school)
Enrootment method (lichaamswerk) (Simeon Van der Hoeven)
Triple Vagal Method (somatic trauma therapy) (Integrated Somatic Institute): in opleiding
Terugbetaling
via mutualiteit heb je recht op terugbetaling
Beroepsvereniging
Compsy
Neem contact op met Laura
Damstraat 38
9000 Gent
Oost-Vlaanderen
Toon telefoonnummerhttps://saam.gent/team/laura-gazziano
Routebeschrijving