Terug naar boven

Annelies Van Tieghem

‘THuis

Integratief psychotherapeut

Isegrimstraat 65

9000 Gent

Introductie

! Enkel online therapie!

Hoi,

Wie het even niet meer weet, het gevoel heeft er alleen voor te staan, nood heeft aan een luisterend oor of extra ondersteuning kan gebruiken. Ik help, ondersteun, coach en begeleid je graag!

“Mijn missie is om mensen terug in verbinding te brengen met hun ware zelf, de samenleving en de natuur zodat het licht, die ieder van ons in zich draagt, van binnenuit opnieuw kan schitteren.”

Na drie jaar te hebben gewerkt als HR-deskundige rond loopbaanbegeleiding, coaching, talenten, welzijn was het verlangen zo groot om als zelfstandig psycholoog aan de slag te gaan dat ik deze wens niet langer kon negeren. Met veel enthousiasme en gedrevenheid maak ik deel uit van de groepspraktijk ’t Huis in Gent. Eerder deed ik al ervaring op als klinisch psycholoog bij Ready2improve, Pebal (Peru) en CGG Noord-West-Vlaanderen

Hoe ga ik te werk?

We starten met een kennismakingsgesprek. Tijdens dit eerste gesprek brengen we jouw huidige situatie en hulpvraag in kaart, bespreken we jouw wensen, doelen en verwachtingen van de therapeutische sessies of coaching. Daarnaast komen een aantal praktische zaken aan bod en leer je mij ook wat beter kennen. Na zo’n eerste gesprek beslissen we samen of we al dan niet van start gaan met de therapie. Zien we dit beiden zitten, kan er al meteen een vervolg afspraak worden ingepland. De frequentie van de therapie is volledig vrij te kiezen en kan steeds worden afgestemd op jouw noden.

Tijdens de therapeutische sessies ga ik aan de slag met de thema’s die zich in het huidige moment aandienen en het meeste aandacht vragen. Van daaruit ‘ont-mantelen’ we laag na laag tot de essentie zich onthult. Hiervoor maak ik gebruik van verschillende technieken waaronder: emotion focused therapy (EFT), cognitieve gedragstherapie (CGT), coherence therapy, familieopstelling, natuur coaching, voice dialogue, focussing, adem werk, journaling, etc.

Meer info is te vinden op de website.
Je kan mij ook steeds telefonisch of per mail contacteren.

=> Ik geef enkel nog online therapie!

Lees verder

Therapievormen

ACT - acceptance and commitment therapie Assertiviteitstraining Begeleiding Meer ...

Ondersteuning bij

ADHD Angst Assertiviteitstraining Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen Jong volwassenen Koppels

Plaats

Psychologische begeleiding video call (Skype, Zoom e.a.) Psychologische begeleiding via e-mail Psychologische begeleiding via chat Psychologische begeleiding over het internet Psychologische begeleiding via telefoon - gsm

Consulttype

Individuele therapie Relatietherapie Gezinsbegeleiding Groepstherapie

Talen

Nederlands Engels

Visumnummer klinisch psycholoog

292056

Inschrijvingsnummer Psychologencommissie

912117368

Werkmomenten

Van maandag t.e.m. vrijdag ben ik beschikbaar voor online therapie.

Prijs voor een consult

€75

Duur van de sessie

50 min.

Opleiding

Master in de Klinische Psychologie - KULeuven
Existential Well-being Counseling: A Person-centered Experiential Approach – KULeuven
Transformational Keys - Malou Laureys
Breathwork facilitator - Innercamp
Spiritual Psychology - Alef Trust
Intuïtieve ontwikkeling – Timotheüs
Gezondheidsconsulent – De Groene Dag

Terugbetaling

Niet geconventioneerd

Neem contact op met Annelies

Isegrimstraat 65

9000 Gent

Oost-Vlaanderen

Routebeschrijving